Головне меню

Новини

Об’єкти судової експертизи спеціальних хімічних речовин – це речовини за допомогою яких можна надати яким-небудь об'єктам специфічні ознаки, по яких можливо буде згодом виділити їх із групи однорідних об'єктів. Спеціальні хімічні речовини використовуються для документування злочинних дій розкрадачів, хабарників, торговців наркотиками, інших злочинців та підтвердження фактів здійснення злочинів або причетності до них певних осіб.


Корисні посилання
 
 
 

В УЖГОРОДСЬКОМУ БАТАЛЬЙОНІ НАЦГВАРДІЇ ВЛАШТУВАЛИ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

14.08.2015

Сьогодні в гості до бійців Ужгородського батальйону Нацгвардії завітали півсотні дітей-сиріт із Перечинського та Мукачівського районів. З ними зустрівся очільник закарпатської міліції Сергій Князєв.

Сьогодні в Ужгородський батальйон Національної гвардії України прийшли на екскурсію півсотні дітей-сиріт із Перечинської школи-інтернату та з дитячого притулку в с.Домбоки Мукачівського району. Всі вони тепер відпочивають в дитячому оздоровчому таборі «Карпати» в Перечинському районі.

Організувала екскурсію кримінальна міліція у справах дітей УМВС. Юних гостей вітав начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Князєв.

На гостей чекала цікава екскурсія територією батальйону, виступ експерта-вибухотехніка та показові виступи кінологів і бійців батальйону спецпризначення. Проте найбільший інтерес, особливо у хлопців, викликали зразки вогнепальної зброї, яка є на озброєнні в бійців Нацгвардії.

На завершення діти спробували справжньої солдатської каші та інших страв, приготованих на польовій кухні. А також одержали подарунки від правоохоронців.

А ще – радо фотографувалися на пам'ять біля службової «Тойоти» прес-служби УМВС області.

Чимало підлітків висловлювали бажання і самим служити в міліції.

- Від міліції звикли вимагати, аби ми затримували злочинців. Але чи не краще працювати сьогодні з дітьми, аби вберегти їх завтра від скоєння злочинів? – прокоментував начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Князєв. – Подібні зустрічі дають позитивний результат. От тиждень тому ми проводили аналогічну екскурсію для дітей в дитячому центрі «Неємія» в Ужгороді. Так днями одна з дівчаток, які були на тій екскурсії й слухали лекцію експерта, знайшла гранату й не брала її в руки, а відразу повідомила дорослим.

Діти – це наше майбутнє, і від нас залежить, якими вони виростуть.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області