Головне меню

Новини

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1170 послуг — місце, строки, вартість,  а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.


Корисні посилання
 
 
 

Підвищення кваліфікації директорів територіальних підрозділів Експертної служби МВС України

23.05.2016

З 16 по 21 травня в інституті післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ проведено курси підвищення кваліфікації (спеціалізації) директорів територіальних підрозділів Експертної служби МВС України.

Важливість проведення таких заходів є беззаперечною, адже останнім часом було ухвалено низку нових правових актів та внесено зміни до чинних, зокрема щодо взаємодії експертних підрозділів з органами досудового розслідування, протидії корупції, доступу до публічної інформації тощо, які потребують негайного впровадження у діяльність Експертної служби МВС України.

Окремо увага приділена розвитку практичних умінь та навичок для подальшого їх застосування у практичній діяльності.

Упродовж навчання слухачами і викладачами обговорено такі питання, як удосконалення форм і методів організації та проведення експертиз, міжнародного співробітництва у сфері судово-експертної діяльності, особливостей управлінської діяльності, актуальні проблеми проведення експертизи у кримінальному провадженні, сучасний стан та перспективи удосконалення методичного забезпечення судової криміналістичної експертизи тощо. Зосереджено увагу на експертних методиках, як одної із основних складових ресурсного забезпечення експертизи.

По завершенню навчання директори територіальних підрозділів Експертної служби МВС України, які проходили навчання в інституті післядипломної освіти академії, успішно склали комплексний екзамен.

На урочистому зібранні, присвяченому завершенню навчання, перед присутніми виступила директор інституту післядипломної освіти НАВС полковник поліції Лариса Удалова, яка підбила підсумки навчання на курсах підвищення кваліфікації.

Наостанок ректор академії Володимир Чернєй вручив свідоцтва про підвищення кваліфікації та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю, яка сприятиме зміцненню кадрового потенціалу Експертної служби МВС України. У свою чергу слухачі подякували керівництву академії та інституту за належну організацію освітнього процесу та доброзичливе ставлення.

Інститут післядипломної освіти НАВС