Головне меню

Новини

15.10.2020 Національною асоціацією дорожників України (НАДУ) організовано онлайн-конференцію на тему: «Публічні закупівлі у дорожній галузі. Що вдалося, до чого прагнемо», у якій взяли участь працівники сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Катерина Підгородецька та Василь Форос. 


Корисні посилання
 
 
 

Студенти юридичного факультету ознайомились з роботою Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

15.12.2016

Студенти юридичного факультету ознайомились з роботою Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

Минулого тижня студенти 4 курсу юридичного факультету Ужгородського національного університету відвідали Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. Студенти, разом із викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін та міжнародного кримінального права Василем Копчею, мали зможу ближче та детальніше ознайомитись зі специфікою роботи експертно-криміналістичного центру та працівників цієї сфери.

Студенти розповідають, що цікаво було дізнатись про особливості огляду місця події з метою виявлення слідів злочину. Також майбутнім юристам продемонстрували «суб’єктивні портрети», що складаються на підставі описів свідків або потерпілих із метою встановлення особи злочинця. Окрім цього, співробітники НДЕКЦ розповіли студентам про основні положення судової балістики та продемонстрували декілька екземплярів вогнепальної та холодної зброї.

Для наочної демонстрації порядку дослідження мікрооб’єктів студенти-юристи також відвідали одну із лабораторій центру. Варто зазначити, що на базі НДЕКЦ проводиться низка спеціальних та криміналістичних досліджень та експертиз, а саме: наркотичних та психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів; дактилоскопічна, трасологічна, балістична експертиза; експертиза холодної зброї; технічна експертиза документів, почеркознавча; експертиза з ототожнення особи за рисами зовнішності; експертиза спиртовмісних рідин, а також товарознавча та будівельно-технічна експертизи.

Працівники експертно-криміналістичного центру зазначають, що охоче приймають до своїх лав кмітливих і досвідчених спеціалістів, тож це не абияк стимулюватиме студентів до більш глибшого вивчення предмету «Криміналістика».