Головне меню

Новини
УВАГА!!! ВАЖЛИВО!!!
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 19.03.2020 на базі Закарпатського НДЕКЦ МВС огляд технічного стану та контрольний відстріл зброї проводитись НЕ БУДЕ до ОСОБЛИВОГО РОЗПОРЯДЖЕННЯ та покращення епідеміологічної ситуації на території Закарпатської області.

Корисні посилання
 
 
 

Студенти юридичного факультету ознайомились з роботою Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

15.12.2016

Студенти юридичного факультету ознайомились з роботою Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

Минулого тижня студенти 4 курсу юридичного факультету Ужгородського національного університету відвідали Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. Студенти, разом із викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін та міжнародного кримінального права Василем Копчею, мали зможу ближче та детальніше ознайомитись зі специфікою роботи експертно-криміналістичного центру та працівників цієї сфери.

Студенти розповідають, що цікаво було дізнатись про особливості огляду місця події з метою виявлення слідів злочину. Також майбутнім юристам продемонстрували «суб’єктивні портрети», що складаються на підставі описів свідків або потерпілих із метою встановлення особи злочинця. Окрім цього, співробітники НДЕКЦ розповіли студентам про основні положення судової балістики та продемонстрували декілька екземплярів вогнепальної та холодної зброї.

Для наочної демонстрації порядку дослідження мікрооб’єктів студенти-юристи також відвідали одну із лабораторій центру. Варто зазначити, що на базі НДЕКЦ проводиться низка спеціальних та криміналістичних досліджень та експертиз, а саме: наркотичних та психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів; дактилоскопічна, трасологічна, балістична експертиза; експертиза холодної зброї; технічна експертиза документів, почеркознавча; експертиза з ототожнення особи за рисами зовнішності; експертиза спиртовмісних рідин, а також товарознавча та будівельно-технічна експертизи.

Працівники експертно-криміналістичного центру зазначають, що охоче приймають до своїх лав кмітливих і досвідчених спеціалістів, тож це не абияк стимулюватиме студентів до більш глибшого вивчення предмету «Криміналістика».