Головне меню

Новини

Старший судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Закарпатського НДЕКЦ МВС Віталій Данильчук взяв участь у міжнародному навчанні з програмного забезпечення ACCESS DATA на тему: "Темна мережа: анонімність, інфраструктура та майбутнє», яке проходило в онлайн-режимі у формі вебінару.


Корисні посилання
 
 
 

Зі студентами 4-го курсу юридичного факультету УжНУ було проведено практичне заняття

21.09.2017

Практичне заняття на тему «Ідентифікація та діагностика» з предмету «Криміналістики»

Цього тижня зі студентами 4 курсу стаціонарного відділення, юридичного факультету, Ужгородського національного університету було проведено практичне заняття на тему «Ідентифікація та діагностика», з предмету «Криміналістики», яке провели працівники Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України спільно з доцентом кафедри кримінального права та процесу УжНУ Василем Копчею.

У рамках практичного заняття, студентам було роз’яснено про роботу експертів на огляді місця події, виявлення та вилучення слідової інформації, а саме слідів папілярних ліній пальців рук або об’єктів, на яких, у подальшому, можуть бути виявлені сліди папілярних узорів пальців рук і долонних поверхонь. Для наочності, студентам був продемонстрований весь хід проведення дослідження об’єктів, які були направлені на експертизу та різні методи виявлення слідів папілярних узорів на об’єктах, вилучених при огляді місці події, в лабораторних умовах. Було показано, як в ході процесу дослідження об’єктів, проводиться ідентифікація слідів папілярних узорів пальців рук, виявлених на місці події, для подальшого встановлення особи, якою був залишений слід.

Закарпатський НДЕКЦ МВС України