Головне меню

Новини

Шановні громадяни! Інформуємо, що з моменту внесення змін до законодавства про спрощене розмитнення транспортних засобів, працівниками сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України було виявлено вже 2 факти підробки ідентифікаційних номерних позначень кузова.

 


Корисні посилання
 
 
 

Працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС України прийняли участь у навчальному семінарі за темою «Підготовка менеджерів з якості лабораторій за новою версією стандарту ISO\IEC 17025:2017»

28.03.2018

21-23 березня цього року відбувся навчальний семінар за темою «Підготовка менеджерів з якості лабораторій за новою версією стандарту ISO\IEC 17025:2017 (для керівників, менеджерів з якості, аудиторів та фахівців)», в якому прийняли участь працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС України – судовий експерт Бакася Г.В. разом з завідувачем сектору Попельским О.М.

Навчальний семінар був організований НКЦ «Євроакадемія» та Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України. Навчання провів директор Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості, професор, доктор фізико-математичних наук Новіков Володимир Миколайович.

В рамках проведення навчання працівники ознайомились з новою версією стандарту ISO/IEC 17025:2017, а також з основами метрологічного забезпечення лабораторій, оцінюванням та валідацією методик вимірювання, розробленням документів системи управління.

Наприкінці семінару працівники пройшли тестування та отримали посвідчення про успішне проходження навчання.

Закарпатський НДЕКЦ МВС України