Головне меню

Новини

14 січня 2020 року на нараді керівництва Закарпатського НДЕКЦ МВС директор Центру урочисто вручив подяку від Міністерства внутрішніх справ України за підписом міністра А.Б. Авакова за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість провідному фахівцю відділу забезпечення діяльності центру Закарпатського НДЕКЦ МВС Скрипу Василю Юрійовичу.


Корисні посилання
 
 
 

Для ужгородських діток була організована цікава та пізнавальна екскурсія

10.05.2018

В Ужгороді, працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС України прийняли участь у організації натуралістичної екскурсії для дітей, разом з працівниками ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

10 травня, в Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в місті Ужгород завітали на екскурсію півтора десятка дітей молодшого шкільного віку разом із дорослими. Ці хлопчики й дівчатка з Ужгорода є спортсменами, які займаються в секції айкідо. Разом із ними був їхній тренер – президент обласної федерації айкідо «Сінаджо» Юрій Кедик.

Перед юними учасниками екскурсії виступили експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС України Денис Тетеря й Наталія Гончар, які продемонстрували дітям роботу експертів зі зняття відбитків пальців рук уявного злочинця. З неабияким захопленням хлопчики та дівчатка випробували себе в ролі експертів, працюючи з відповідною спецтехнікою.

Після виступу, працівники центру учнівської молоді, провели для гостей цікаву екскурсію, показавши їм екзотичних тварин, яких вони утримують.

А на завершення екскурсії було фото на пам’ять.