Головне меню

Новини

Об’єкти судової експертизи спеціальних хімічних речовин – це речовини за допомогою яких можна надати яким-небудь об'єктам специфічні ознаки, по яких можливо буде згодом виділити їх із групи однорідних об'єктів. Спеціальні хімічні речовини використовуються для документування злочинних дій розкрадачів, хабарників, торговців наркотиками, інших злочинців та підтвердження фактів здійснення злочинів або причетності до них певних осіб.


Корисні посилання
 
 
 

Святкування 18 річниці створення Експертної служби МВС України

25.06.2018

Цими днями у Закарпатському НДЕКЦ МВС України відбулося свято з нагоди відзначення 18 річниці з Дня створення Експертної служби МВС України. Багато колег та друзів прийшли привітати із професійним святом наших працівників.

Керівництво ГУНП в Закарпатській області відзначило іменними подяками та грамотами експертів Закарпатського НДЕКЦ МВС України. За сумлінне виконання своїх службових обов’язків, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю нагороди отримав директор НДЕКЦ Сегрій Ігорович Ольховенко та такі працівники НДЕКЦ, як: Василиндра Тетяна, Оверчук Мирослава, Петрук Володимир, Сливка Іван та Шкрюба Сергій.

Також, за якісне та оперативне проведення експертиз, що сприяло швидкому розслідуванню резонансних злочинів, слідчим підрозділом Управління СБ України в Закарпатській області, привітав начальник слідчого відділу та відзначив грамотами Ольховенка Сергія Ігоровича, Жеребака Віктора Степановича, Оводова Владислава Олександровича та Василечка Андрія Васильовича. Також, нагрудними знаками «Слідчий відділ Управління Служби безпеки України в Закарпатській області» були нагороджені Ольховенко Сергій Ігорович, Ярчак Станіслав Ігорович, Щербанюк Дмитро Володимирович та Фреган Сергій Юрійович.

Привітав всіх працівників НДЕКЦ прокурор Закарпатської області, та висловив теплі слова вдячності за багаторічну плідну працю.

За сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, наполегливість та професіоналізм у роботі, отримали подяки від директора Закарпатського НДЕКЦ наступні працівники: Глебена Володимир Федорович, Глеба Андріана Сергіївна, Пантьо Ганна Василівна, Ірикова Марина В’ячеславівна, Кошута Вікторія Василівна, Бакася Ганна Василівна, Петрішка Віталій Михайлович, Дубровський Роман Богданович, Савка Едуард Васильович та Балашова Світлана Золтанівна.