Головне меню

Новини

Сьогодні, 23 січня, працівники Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України провели ознайомчу екскурсію для учнів старших класів Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови.


Корисні посилання
 
 
 

Відкриття шістнадцятої спартакіади «Динаміада-2018»

13.10.2018

03.10.2016 на стадіоні «Зінедін», під гаслом «Люди у формі – в найкращій фізичній формі», в селі Баранинці, Ужгородського району, урочисто відкрили спартакіаду «Динаміада», яка проводиться на Закарпатті уже вшістнадцяте. Участь в цьогорічних змаганнях узяли участь десять команд.

На урочистому відкритті на стадіоні «Зінедін» були присутні представники обласної влади, керівники правоохоронних органів краю, спортивних товариств та зокрема керівник Закарпатського НДЕКЦ МВС України Ольховенко Сергій Ігорович. Цьогорічні змагання були присвячені 72 річниці ФСТ «Динамо».

«Динаміада-2018» включає у себе комплексні спортивні змагання з професійно-прикладних, олімпійських та неолімпійських видів спорту серед колективів фізичної культури Закарпатської організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». Команди показують свої навички у міні-футболі, волейболі, стрільбі з пневматичної гвинтівки, легкоатлетичної естафети та перетягування канату.