Головне меню

Новини

17 листопада 2020 року старший судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Закарпатського НДЕКЦ МВС Іванна Шимоня взяла участь у вебінарі «Комунікаційна стратегія для культурних проєктів», який відбувся у межах «Місяця підтримки культури» від Pro Bono Club Ukraine та Українського культурного фонду.


Корисні посилання
 
 
 

Практичне заняття зі студентами на тему «Трасологія» з предмету «Криміналістики»

07.11.2018

Вчора, на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, зі студентами 4 курсу стаціонарного відділення, юридичного факультету, Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет" було проведено практичне заняття на тему «Трасологія», з предмету «Криміналістики». Дане заняття провели працівники Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України спільно з доцентом кафедри кримінального права та процесу Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет" Василем Васильовичем Копчею.

У рамках практичного заняття, студентам була роз’яснена робота експертів, виявлення та вилучення слідової інформації. Для наочності, студентам був продемонстрований весь хід проведення дослідження об’єктів, які були направлені на балістичну та трасологічну експертизу, а також різні методи виявлення слідів на об’єктах, вилучених при огляді місці події, в лабораторних умовах.

Це не перше заняття, яке відбувається у рамках співпраці між Закарпатським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Юридичним факультетом Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет".