Головне меню

Новини

Головними завданнями експертизи вибухових пристроїв, обставин і механізму вибуху є визначення:

         -  факту вибуху вибухового пристрою на МП;

         -  виду вибуху;

         - належності об'єкта до ВП (боєприпасів) та визначення класифікаційної категорії пристрою;

         -  потужності вибуху ВП;

         -  конструкції пристрою та способу його виготовлення і принцип дії;

         - наявності в обставинах справи даних, що стосуються особи, яка виготовила саморобний вибуховий пристрій і привела його в дію.


Корисні посилання
 
 
 

Практичне заняття зі студентами на тему «Трасологія» з предмету «Криміналістики»

07.11.2018

Вчора, на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, зі студентами 4 курсу стаціонарного відділення, юридичного факультету, Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет" було проведено практичне заняття на тему «Трасологія», з предмету «Криміналістики». Дане заняття провели працівники Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України спільно з доцентом кафедри кримінального права та процесу Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет" Василем Васильовичем Копчею.

У рамках практичного заняття, студентам була роз’яснена робота експертів, виявлення та вилучення слідової інформації. Для наочності, студентам був продемонстрований весь хід проведення дослідження об’єктів, які були направлені на балістичну та трасологічну експертизу, а також різні методи виявлення слідів на об’єктах, вилучених при огляді місці події, в лабораторних умовах.

Це не перше заняття, яке відбувається у рамках співпраці між Закарпатським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Юридичним факультетом Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет".