Головне меню

Новини

З 11 по 13 червня 2019 року в м. Тернопіль проходив науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС України  «Перспективи розвитку судової експертизи матеріалів, речовин та виробів», в якому взяв участь завідувач сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Василечко Андрій Васильович. 


Корисні посилання
 
 
 

Практичні заняття для поліцейских

12.04.2019

11 квітня 2019 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру відбулося практичне заняття для молодих поліцейських, що організовано Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області та Закарпатським НДЕКЦ МВС України.

На занятті було здійснено проведення декількох оглядів місць подій, по змодельованим різним злочинам, де поліцейські, в умовах максимально наближених до реальних, отримали змогу розкрити ці імпровізовані злочини. Заняття для правоохоронців провели найдосвідчені фахівці центру, такі як Щербанюк Д.В., Дубровський Р.Б., Сухай А.М., Немчин О.І., Жеребак В.С., Трельо І.М.. Які, разом з інспекторами-криміналістами та слідчими, допомагали набувати навичок практичної роботи по розкриттю злочинів молодим фахівцям ГУНП в Закарпатській області. Наприкінці заняття було проведено обговорення різних питань, які виникали під час проведення навчальних оглядів місць події. І на завершення, керівництвом центру, разом з експертами, та керівництвом слідчого підрозділу ГУНП, були обговоренні питання щодо налагодженої співпраці між Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області та Закарпатським НДЕКЦ МВС України.