Головне меню

Новини

Сьогодні, 23 квітня 2019 року, на території Ужгородського міського центру зайнятості відбувся щорічний Ярмарок вакансій під гаслом «Ярмарок кар’єри! Нові можливості для змін». Понад 47 підприємств презентували 500 вакансій, серед яких був і Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. Наші експерти Сухай А.М., Сливка І. Ю., Гончар Н.М. та провідний фахівець відділу кадрового забезпечення Афанасьєв А. М. продемонстрували тонкощі фахової майстерності судових  експертів, а також розказували про важливість такої професії. Учасники заходу проявляли жваву зацікавленість посадою експерта, серед яких були учні середніх загальноосвітніх шкіл.


Корисні посилання
 
 
 

Практичні заняття для поліцейских

12.04.2019

11 квітня 2019 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру відбулося практичне заняття для молодих поліцейських, що організовано Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області та Закарпатським НДЕКЦ МВС України.

На занятті було здійснено проведення декількох оглядів місць подій, по змодельованим різним злочинам, де поліцейські, в умовах максимально наближених до реальних, отримали змогу розкрити ці імпровізовані злочини. Заняття для правоохоронців провели найдосвідчені фахівці центру, такі як Щербанюк Д.В., Дубровський Р.Б., Сухай А.М., Немчин О.І., Жеребак В.С., Трельо І.М.. Які, разом з інспекторами-криміналістами та слідчими, допомагали набувати навичок практичної роботи по розкриттю злочинів молодим фахівцям ГУНП в Закарпатській області. Наприкінці заняття було проведено обговорення різних питань, які виникали під час проведення навчальних оглядів місць події. І на завершення, керівництвом центру, разом з експертами, та керівництвом слідчого підрозділу ГУНП, були обговоренні питання щодо налагодженої співпраці між Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області та Закарпатським НДЕКЦ МВС України.