Головне меню

Новини

До об'єктів мистецтвознавчої експертизи належать твори образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, об’єкти нумізматики, фалеристики та боністики, кінопродукція, фотоматеріали, книги тощо, антикваріату із встановленням їх культурної, художньої та/або історичної цінності. Спектр об’єктів дослідження є дуже широким (живопис, графіка, скульптура, твори декоративно-ужиткового мистецтва тощо). Мистецтвознавча експертиза досліджує предмети, які можуть мати як культурне, так й історичне значення. Встановлення культурної цінності можливе також щодо предметів, які не мають художньої цінності, проте становлять історичну цінність. Такі предмети пов’язані з історичними подіями, особами та характеризують історичні епохи. Крім того, мистецтвознавча експертиза досліджує об’єкти у сфері суспільної моралі.


Корисні посилання
 
 
 

Участь у Всеукраїнській науковій конференції з міжнародною участю "Аналітична хімія - методи та інструменти"

17.05.2019

15-17 травня на хімічному факультеті ДВНЗ «Ужгородський національний університет» проходила Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Аналітична хімія – методи та інструменти». В конференції взяли участь близько 60 науковців з найкращих університетів та інститутів України, серед яких також і представниця Закарпатського НДЕКЦ МВС України, провідний фахівець відділу забезпечення діяльності центру – Сухарева Тетяна Сергіївна.

Також до конференції долучились науковці закордонних університетів: Пряшева, Мінську, Кошице, Ніредьгази, Ріо-де-Жанейро. Протягом двох днів в учасників конференції була можливість заслухати пленарні та усні доповіді, присвячені трендам сучасної аналітичної хімії, новим напрямкам у розвитку інструментальних методів аналізу та нові підходи до дослідження найрізноманітніших об’єктів, а також ознайомитися зі стендовою сесією. Сухарева Т. С у співавторстві з д.х.н., проф. Базелем Я. Р. представила тези доповіді на тему «Спектрофотометричне визначення Хрому (VІ) та аскорбінової кислоти з використанням мікроекстракційних технік».