Головне меню

Новини

24.09.2020 судові експерти сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Євген Матьовка та Каріна Стахова взяли участь у роботі Всеукраїнського круглого столу на тему: «Оновлення методичних засад нормативної грошової оцінки земель», організованому Всеукраїнською ГО «Асоціація фахівців землеустрою», який проходив у режимі онлайн.


Корисні посилання
 
 
 

Участь у Всеукраїнській науковій конференції з міжнародною участю "Аналітична хімія - методи та інструменти"

17.05.2019

15-17 травня на хімічному факультеті ДВНЗ «Ужгородський національний університет» проходила Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Аналітична хімія – методи та інструменти». В конференції взяли участь близько 60 науковців з найкращих університетів та інститутів України, серед яких також і представниця Закарпатського НДЕКЦ МВС України, провідний фахівець відділу забезпечення діяльності центру – Сухарева Тетяна Сергіївна.

Також до конференції долучились науковці закордонних університетів: Пряшева, Мінську, Кошице, Ніредьгази, Ріо-де-Жанейро. Протягом двох днів в учасників конференції була можливість заслухати пленарні та усні доповіді, присвячені трендам сучасної аналітичної хімії, новим напрямкам у розвитку інструментальних методів аналізу та нові підходи до дослідження найрізноманітніших об’єктів, а також ознайомитися зі стендовою сесією. Сухарева Т. С у співавторстві з д.х.н., проф. Базелем Я. Р. представила тези доповіді на тему «Спектрофотометричне визначення Хрому (VІ) та аскорбінової кислоти з використанням мікроекстракційних технік».