Головне меню

Новини

Об’єкти судової експертизи спеціальних хімічних речовин – це речовини за допомогою яких можна надати яким-небудь об'єктам специфічні ознаки, по яких можливо буде згодом виділити їх із групи однорідних об'єктів. Спеціальні хімічні речовини використовуються для документування злочинних дій розкрадачів, хабарників, торговців наркотиками, інших злочинців та підтвердження фактів здійснення злочинів або причетності до них певних осіб.


Корисні посилання
 
 
 

Участь у тренінг-навчанні за напрямком судової оціночно-земельної експертизи

19.06.2019

З 11 по 13 червня 2019 року у м. Київ на базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» проходив тренінг-навчання працівників Експертної служби МВС України за напрямком судової оціночно-земельної експертизи з метою розгляду особливостей визначення вартості земельних ділянок станом на дату в минулому, організований ДНДЕКЦ МВС України за підтримки Міжнародного інституту бізнесу, в якому взяв участь судовий експерт сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС України Матьовка Євген Іванович.

Протягом трьох днів працівники Експертної служби МВС України мали змогу ознайомитися з загальними особливостями оцінки земельних ділянок станом на дату в минулому. Особливу увагу приділено оцінці земель лісового та водного фонду. Були проведені практичні заняття у формі брифінгу, де учасники мали змогу на практиці провести оцінку земельних ділянок. Наприкінці тренінгу всі присутні представники Експертної служби МВС України отримали сертифікати про участь.