Головне меню

Новини

14 січня 2020 року на нараді керівництва Закарпатського НДЕКЦ МВС директор Центру урочисто вручив подяку від Міністерства внутрішніх справ України за підписом міністра А.Б. Авакова за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість провідному фахівцю відділу забезпечення діяльності центру Закарпатського НДЕКЦ МВС Скрипу Василю Юрійовичу.


Корисні посилання
 
 
 

Тренінг-навчання працівників Експертної служби МВС України на тему: "Визначення вартості будівель та споруд станом на дату в минулому"

04.07.2019

З 25.06 по 27.06 у м. Київ проводилось тренінг-навчання працівників Експертної служби МВС України на тему "Визначення вартості будівель та споруд станом на дату в минулому", в якому взяла участь судовий експерт сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Підгородецька Катерина Олександрівна.

Під час тренінг-навчання було розглянуто такі питання: особливості проведення ідентифікації будівель і споруд станом на дату визначення; проведення аналізу корисності та найбільш ефективного використання об'єктів дослідження станом на дату в минулому; визначення критеріїв подібного майна до об'єктів дослідження майна; обмеження щодо застосування методичних підходів, методів, оціночних процедур, технічних прийомів при визначенні вартості будівель і споруд станом на дату в минулому; технічні прийоми щодо визначення вартості будівель і споруд станом на дату в минулому; аналіз впливу зовнішніх чинників на вартість об’єктів дослідження. Навчання проходило у формі лекційних та практичних занять, після чого відбулося спільне обговорення проблемних питань. Всі учасники тренінг-навчання отримали відповідні сертифікати.