Головне меню

Новини

Працівники  Закарпатського НДЕКЦ МВС під час карантину проводять час з користю. Зокрема, 31.03.2020 судові експерти відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Гецко Борис та Данильчук Віталій, взяли участь у вебінарі «Android Application Artifacts» від компанії «Magnet Forensics Inc». 


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС в науково-практичному семінарі з пожежно-технічної експертизи

02.09.2019

З 27 по 30 серпня 2019 року працівники Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Сухай Андрій Михайлович та Фреган Сергій Юрійович взяли участь в науково-практичному семінарі з пожежно-технічної експертизи «Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень», який проходив у с. Татарів Івано-Франківської області.

На даному заході працівники Експертної служби МВС мали змогу ознайомитися з новими підходами до вирішення питань за напрямком пожежно-технічних досліджень, обмінятися досвідом, а також цікаво провести час у мальовничій місцевості серед Карпатських гір. Всі учасники науково-практичного семінару наприкінці заходу отримали відповідні сертифікати.