Головне меню

Новини

15.10.2020 Національною асоціацією дорожників України (НАДУ) організовано онлайн-конференцію на тему: «Публічні закупівлі у дорожній галузі. Що вдалося, до чого прагнемо», у якій взяли участь працівники сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Катерина Підгородецька та Василь Форос. 


Корисні посилання
 
 
 

Участь у працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі-нараді з проблемних питань проведення комп’ютерно-технічних досліджень

16.09.2019

З 11 по 13 вересня на базі Чернігівського НДЕКЦ МВС проходив семінар-нарада стосовно проблемних питань проведення комп’ютерно-технічних досліджень та шляхів їх вирішення, в якому взяв участь судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Гецко Борис Володимирович.

Метою проведення семінару було ознайомлення з новими методами та програмними продуктами, сучасним станом нормативно-правового регулювання в даній галузі та обмін позитивним досвідом між досвідченими фахівцями за напрямком комп’ютерно-технічних досліджень. Крім того, у працівників Експертної служби була нагода цікаво провести час в старовинному Чернігові. Закривав даний захід завідувач лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій ДНДЕКЦ МВС Дмитро Степанць.