Головне меню

Новини

Працівники  Закарпатського НДЕКЦ МВС під час карантину проводять час з користю. Зокрема, 31.03.2020 судові експерти відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Гецко Борис та Данильчук Віталій, взяли участь у вебінарі «Android Application Artifacts» від компанії «Magnet Forensics Inc». 


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі-нараді «Актуальні питання мистецтвознавчої експертизи, шляхи їх вирішення»

23.09.2019

19-20 вересня у на базі Черкаського НДЕКЦ МВС проходив семінар-нарада «Актуальні питання мистецтвознавчої експертизи, шляхи їх вирішення», в якому взяла участь старший судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Закарпатського НДЕКЦ МВС Шимоня Іванна Володимирівна, представивши доповідь на тему: "Техніка іконопису".

На даному заході провідні мистецтвознавці країни мали змогу обмінятися практичним досвідом, отримати нові знання про сучасні напрямки мистецтвознавчих досліджень, ознайомитися з новими підходами та шляхами вирішення актуальних питань експертизи. Наприкінці семінару-наради працівники Експертної служби МВС отримали відповідні сертифікати про участь.