Головне меню

Новини

09 липня заступник завідувача відділу забезпечення діяльності центру Закарпатського НДЕКЦ МВС Тетяна Сухарева взяла участь у відеотренінгу «Небезпеки для здоров’я влітку. Як надати домедичну допомогу», організованому Цифровим видавництвом MCFR.


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі-нараді «Актуальні питання мистецтвознавчої експертизи, шляхи їх вирішення»

23.09.2019

19-20 вересня у на базі Черкаського НДЕКЦ МВС проходив семінар-нарада «Актуальні питання мистецтвознавчої експертизи, шляхи їх вирішення», в якому взяла участь старший судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Закарпатського НДЕКЦ МВС Шимоня Іванна Володимирівна, представивши доповідь на тему: "Техніка іконопису".

На даному заході провідні мистецтвознавці країни мали змогу обмінятися практичним досвідом, отримати нові знання про сучасні напрямки мистецтвознавчих досліджень, ознайомитися з новими підходами та шляхами вирішення актуальних питань експертизи. Наприкінці семінару-наради працівники Експертної служби МВС отримали відповідні сертифікати про участь.