Головне меню

Новини

Сьогодні, 23 січня, працівники Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України провели ознайомчу екскурсію для учнів старших класів Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови.


Корисні посилання
 
 
 

Профорієнтаційна ознайомча екскурсія для студентів 4 курсу юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

27.09.2019

25 вересня працівниками сектору дослідження зброї Закарпатського НДЕКЦ МВС на чолі з заступником завідувача відділу криміналістичних видів досліджень – завідувачем сектору досліджень зброї Поповичем О.І. була організована профорієнтаційна ознайомча екскурсія для студентів 4 курсу юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» на тему «Особливості дослідження зброї та конструктивно схожих з нею виробів».

Під час проведення заходу студентів було ознайомлено з об’єктами, що надходять на дослідження зі слідчих підрозділів, підстави для виконання судової експертизи зброї, запитаннями, які найчастіше ставляться перед експертами за даним напрямком досліджень та можливими варіантами відповіді на них. Крім того, надзвичайно цікавим виявилося для студентів спостереження за роботою експертів під час перевірки об’єктів за обласною куле-гільзотекою.