Головне меню

Новини

24.09.2020 судові експерти сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Євген Матьовка та Каріна Стахова взяли участь у роботі Всеукраїнського круглого столу на тему: «Оновлення методичних засад нормативної грошової оцінки земель», організованому Всеукраїнською ГО «Асоціація фахівців землеустрою», який проходив у режимі онлайн.


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі "Ризик-орієнтований менеджмент у керуванні підрозділами та лабораторіями. Метрологічне забезпечення лабораторій (для керівників, менеджерів з якості, аудиторів та фахівців)"

08.10.2019

02-03 жовтня в м. Одеса проходив семінар "Ризик-орієнтований менеджмент у керуванні підрозділами та лабораторіями. Метрологічне забезпечення лабораторій (для керівників, менеджерів з якості, аудиторів та фахівців)", в якому взяли участь працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС України - заступник директора центру - завідувач відділу забезпечення діяльності центру Ірикова Марина та головний судовий експерт з контролю якості та метрологічного забезпечення Бакася Ганна.

На відкритті семінару виступили з привітальним словом перший заступник директора - перший заступник керівника Експертної служби МВС Сергій Кримчук, заступник директора ДНДЕКЦ – заступник керівника Експертної служби МВС Костянтин Дубонос, директор Одеського НДЕКЦ МВС Олег Костін та завідувач відділу менеджменту якості ДНДЕКЦ МВС Тетяна Татарнікова.

Метою проведення семінару було ознайомлення з вимогами ДСТУ ISO 31000:2018 «Менеджмент ризиків. Принципи та настанови» (ISO 31000:2018, IDT). Лекції проводили Володимир Новіков, директор Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості, професор, доктор фізико-математичних наук та Анатолій Коцюба, завідувач кафедри технічного регулювання та споживчої політики Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості, кандидат фізико-математичних наук, асесор з акредитації лабораторій. Протягом двох днів учасники заходу опановували теми менеджменту ризиків та ризик-орієнтованого мислення й менеджменту, а також метрологічне забезпечення лабораторій та законодавство у сфері метрології. Отримана інформація та нові знання для працівників Експертної служби МВС є дуже важливою та корисною для подальшої роботи, якісного функціонування підрозділів та розвитку.

За результатами роботи кожен учасник заходу отримав посвідчення навчально-консультаційного центру «ЄВРОАКАДЕМІЯ».