Головне меню

Новини

24.09.2020 судові експерти сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Євген Матьовка та Каріна Стахова взяли участь у роботі Всеукраїнського круглого столу на тему: «Оновлення методичних засад нормативної грошової оцінки земель», організованому Всеукраїнською ГО «Асоціація фахівців землеустрою», який проходив у режимі онлайн.


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі-нараді на тему «Актуальні проблеми судової психологічної експертизи та шляхи її вирішення»

09.10.2019

03-04 жовтня в м. Полтава проходив семінар-нарада на тему «Актуальні проблеми судової психологічної експертизи та шляхи її вирішення», в якому взяла участь судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Закарпатського НДЕКЦ МВС Валентина Гільтайчук.

На даному заході розглядалися актуальні питання судової психологічної експертизи, зокрема, питання проблематики розмежування дотичних понять у правовій та психологічних науках – «моральна шкода», «мотив», «безпорадний стан», «порок волі», а також досліджували психодіагностику осіб з ознаками посттравматичного стресового розладу.
Окрему увагу було приділено практиці виконання експертиз у справах, пов’язаних зі статевими злочинами по відношенню до неповнолітніх.

Наприкінці семінару-наради всі учасники заходу отримали відповідні свідоцтва.