Головне меню

Новини

Експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС під час проведення досліджень транспортних засобів на виявлення фактів підробки, встановили, що на транспортному засобі марки "Audi" моделі "Q7" наявне ідентифікаційне номерне позначення кузова, яке нанесене кустарним способом.


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі-нараді на тему «Актуальні проблеми судової психологічної експертизи та шляхи її вирішення»

09.10.2019

03-04 жовтня в м. Полтава проходив семінар-нарада на тему «Актуальні проблеми судової психологічної експертизи та шляхи її вирішення», в якому взяла участь судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Закарпатського НДЕКЦ МВС Валентина Гільтайчук.

На даному заході розглядалися актуальні питання судової психологічної експертизи, зокрема, питання проблематики розмежування дотичних понять у правовій та психологічних науках – «моральна шкода», «мотив», «безпорадний стан», «порок волі», а також досліджували психодіагностику осіб з ознаками посттравматичного стресового розладу.
Окрему увагу було приділено практиці виконання експертиз у справах, пов’язаних зі статевими злочинами по відношенню до неповнолітніх.

Наприкінці семінару-наради всі учасники заходу отримали відповідні свідоцтва.