Головне меню

Новини

Старший судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Закарпатського НДЕКЦ МВС Віталій Данильчук взяв участь у міжнародному навчанні з програмного забезпечення ACCESS DATA на тему: "Темна мережа: анонімність, інфраструктура та майбутнє», яке проходило в онлайн-режимі у формі вебінару.


Корисні посилання
 
 
 

Участь в науково-практичному семінарі «Сучасні підходи до вирішення питань, що виникають під час проведення судової будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи. Аналіз експертних помилок і способи їх уникнення» працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС

15.10.2019

08-10 жовтня на базі Львівського НДЕКЦ МВС проходив науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС на тему: «Сучасні підходи до вирішення питань, що виникають під час проведення судової будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи. Аналіз експертних помилок і способи їх уникнення», в якому взяла участь завідувач сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Підгородецька К.О.

З вступним словом до учасників науково-практичного семінару звернулись заступник директора ДНДЕКЦ МВС – заступник керівника Експертної служби МВС Чечіль Ю.О. та директор Львівського НДЕКЦ МВС Заяць Р.Я.

Представниця Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Катерина Підгородецька представила доповідь на тему: «Особливості будівельно-технічної експертизи з визначення завищення даних про вартість виконаних будівельно-ремонтних робіт із залученням бюджетних коштів».

На семінарі були обговорені актуальні питання будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи, проблемні питання та шляхи їх вирішення. Найдосвідченіші фахівці за даним напрямком розповіли про власний практичний досвід та підходи до вирішення питань, що виникають під час проведення судової експертизи.