Головне меню

Новини

Старший судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Закарпатського НДЕКЦ МВС Віталій Данильчук взяв участь у міжнародному навчанні з програмного забезпечення ACCESS DATA на тему: "Темна мережа: анонімність, інфраструктура та майбутнє», яке проходило в онлайн-режимі у формі вебінару.


Корисні посилання
 
 
 

Працівник Закарпатського НДЕКЦ МВС підвищував кваліфікацію у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності

15.10.2019

З 30 вересня по 10 жовтня 2019 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності підвищували кваліфікацію за експертною спеціальністю «Дослідження обставин виникнення і поширення пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки» співробітники НДЕКЦ МВС із 17 областей, серед яких був завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Закарпатського НДЕКЦ МВС Сухай А.М.

У процесі навчання слухачі ознайомилися з наступними темами: державне регулювання у галузі пожежної безпеки, теорія розвитку та припиненя горіння, будівлі і споруди та їх поведінка в умовах пожежі, пожежна профілактика в населених пунктах та ін. Програма навчання передбачала як теоретичні, так і практичні заняття. Зокрема, на одному з практичних занять експерти вивчали забезпечення пожежної безпеки в місцях з масовим перебуванням людей на прикладі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Крім того, учасники заходу мали змогу насолодитися екскурсією чарівним Львовом. По завершенню навчання працівники Експертної служби МВС склали комплексний іспит та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.