Головне меню

Новини
УВАГА!!! ВАЖЛИВО!!!
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 19.03.2020 на базі Закарпатського НДЕКЦ МВС огляд технічного стану та контрольний відстріл зброї проводитись НЕ БУДЕ до ОСОБЛИВОГО РОЗПОРЯДЖЕННЯ та покращення епідеміологічної ситуації на території Закарпатської області.

Корисні посилання
 
 
 

Працівник Закарпатського НДЕКЦ МВС підвищував кваліфікацію у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності

15.10.2019

З 30 вересня по 10 жовтня 2019 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності підвищували кваліфікацію за експертною спеціальністю «Дослідження обставин виникнення і поширення пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки» співробітники НДЕКЦ МВС із 17 областей, серед яких був завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Закарпатського НДЕКЦ МВС Сухай А.М.

У процесі навчання слухачі ознайомилися з наступними темами: державне регулювання у галузі пожежної безпеки, теорія розвитку та припиненя горіння, будівлі і споруди та їх поведінка в умовах пожежі, пожежна профілактика в населених пунктах та ін. Програма навчання передбачала як теоретичні, так і практичні заняття. Зокрема, на одному з практичних занять експерти вивчали забезпечення пожежної безпеки в місцях з масовим перебуванням людей на прикладі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Крім того, учасники заходу мали змогу насолодитися екскурсією чарівним Львовом. По завершенню навчання працівники Експертної служби МВС склали комплексний іспит та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.