Головне меню

Новини

24.09.2020 судові експерти сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Євген Матьовка та Каріна Стахова взяли участь у роботі Всеукраїнського круглого столу на тему: «Оновлення методичних засад нормативної грошової оцінки земель», організованому Всеукраїнською ГО «Асоціація фахівців землеустрою», який проходив у режимі онлайн.


Корисні посилання
 
 
 

Працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС провели пізнавальну екскурсію для учнів НВК «Гармонія»

07.11.2019

Сьогодні, 7 листопада, працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС за сприяння Ужгородського міського центру зайнятості провели пізнавальну екскурсію для учнів 9 класу НВК «Гармонія».

Під час ознайомчої екскурсії заступник директора центру – завідувач відділу забезпечення діяльності центру Ірикова М.В. розповіла учням про те, чим займаються працівники Експертної служби МВС та, зокрема, експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС. Учні НВК «Гармонія» разом зі своїм класним керівником Голич А.В., мали змогу побувати в лабораторії дослідження матеріалів, речовин і виробів, де завідувач сектору Василечко Андрій, розповів про цікаву професію експерта-хіміка. У лабораторіях дактилоскопічних та трасологічних досліджень, наші експерти Сливка Іван, Ціник Анатолій та Тетеря Денис, продемонстрували вилучення трасологічних слідів та слідів дактилоскопічного походження, зокрема відбитків пальців рук. Дітям було надзвичайно цікаво спостерігати за роботою експертів та вони мали змогу задавати різні запитання.

Колектив Закарпатського НДЕКЦ МВС бажає учням успіхів у навчанні, цікавих нових звершень та світлого майбутнього!