Головне меню

Новини

17 листопада 2020 року старший судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Закарпатського НДЕКЦ МВС Іванна Шимоня взяла участь у вебінарі «Комунікаційна стратегія для культурних проєктів», який відбувся у межах «Місяця підтримки культури» від Pro Bono Club Ukraine та Українського культурного фонду.


Корисні посилання
 
 
 

Праціники Центру прийняли участь у тренінгу з тайм-менеджменту

19.11.2019

19 листопада у рамках проведення Ярмарку вакансій відбувся тренінг «Тайм-менеджмент: як планувати, все встигати і досягати цілей», «Ефективні комунікації і самопрезентація», організований Державним вищим навчальним закладом «Ужгородський національний університет».

В цьому тренінгу прийняли участь і працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС: Ірикова Марина, Василечко Андрій та Петрук Володимир. Нашим працівникам сподобався цей діловий захід, впродовж якого вони дізналися багато нового про системне та ефективне управління часом. Знання та навички отримані під час тренінгу, дадуть їм можливість навчитись мистецтву постановки цілей, мотивувати і раціонально розпоряджатися власним часом та ефективно використовувати можливості власного організму. Висловлюємо щиру подяку Тетяні Бутурлакіній – тренеру, директору Центру кар'єри УжНУ, к. е. н., доценту за прекрасно проведений тренінг і сподіваємось на подальшу співпрацю та запрошення до подібних заходів у майбутньому.