Головне меню

Новини

Сьогодні, 20 листопада 2020 року, керівник Експертної служби МВС Сергій Григорович Кримчук представив нового директора Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Олександра Юрійовича Мишаковського колективу Центру. Сергій Григорович розповів про перспективи та плани Експертної служби МВС, а також побажав колективу Закарпатського НДЕКЦ МВС продовжувати активно працювати на чолі з новим керівником у тісній співпраці з заступниками директора по напрямках діяльності.

 


Корисні посилання
 
 
 

Заняття для працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС на тему: «Вимоги до оформлення наукових матеріалів та їх змісту. Поняття наукометричних баз»

24.12.2019

Протягом 23-24 грудня провідний фахівець відділу забезпечення діяльності центру Тетяна Сухарева проводила заняття з працівниками Закарпатського НДЕКЦ МВС на тему: «Вимоги до оформлення наукових матеріалів та їх змісту. Поняття наукометричних баз».

На даних заняттях розглядалися різновиди наукових публікацій; вимоги до оформлення та змісту наукових статей; фахові видання, вимоги до матеріалів; наукометричні бази, рейтинг видань. Судові експерти мали змогу детально ознайомитися з сучасними вимогами до наукових матеріалів як за змістом, так і за фомою, процедурою рецензування, змінами в законодавстві щодо фахових видань, базовими можливостями наукометричних баз тощо. Необхідність у проведенні подібних занять зумовлена вимогами до науково-дослідних установ, в т.ч. Експертної служби МВС, щодо посилення наукової діяльності та покращення якості підготовки наукових матеріалів, яким ми намагаємося відповідати.