Головне меню

Новини

Сьогодні, 20 листопада 2020 року, керівник Експертної служби МВС Сергій Григорович Кримчук представив нового директора Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Олександра Юрійовича Мишаковського колективу Центру. Сергій Григорович розповів про перспективи та плани Експертної служби МВС, а також побажав колективу Закарпатського НДЕКЦ МВС продовжувати активно працювати на чолі з новим керівником у тісній співпраці з заступниками директора по напрямках діяльності.

 


Корисні посилання
 
 
 

Заняття для працівників територіального управління Служби судової охорони в Закарпатській області

02.01.2020

З метою якісного та ефективного виконання службових обов’язків по забезпеченню охорони та підтримання громадського порядку в судах, 26 грудня 2019 року було організовано проведення занять зі спеціальної підготовки для працівників територіального управління Служби судової охорони в Закарпатській області.

В рамках даного заходу, головний судовий експерт-вибухотехнік сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Роман Дубровський провів заняття на тему: «Вибухові пристрої та речовини. Засоби, механізми та способи приведення засобів вчинення злочину в дію, заходи безпеки під час їх пошуку. Дії співробітників під час виявлення підозрілого предмета або засобів вчинення злочину». Співробітники Служби судової охорони, які найближчим часом приступлять до виконання службових обов’язків по забезпеченню охорони та підтримання громадського порядку в судах, вивчили алгоритм дій при виявлені вибухонебезпечних предметів, ознайомилися зі способами та методами ідентифікації предметів, речовин і виробів, які умовно підпадають під ознаки вибухонебезпечних. Експерт-вибухотехнік з власного досвіду навів приклади випадків надзвичайних ситуацій та способи запобігання інцидентів.