Головне меню

Новини

24.09.2020 судові експерти сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Євген Матьовка та Каріна Стахова взяли участь у роботі Всеукраїнського круглого столу на тему: «Оновлення методичних засад нормативної грошової оцінки земель», організованому Всеукраїнською ГО «Асоціація фахівців землеустрою», який проходив у режимі онлайн.


Корисні посилання
 
 
 

Екскурсія для учнів Костринського ліцею Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

02.01.2020

Сьогодні, 2 січня, Закарпатський НДЕКЦ МВС відвідали учні Костринського ліцею Великоберезнянської районної ради Закарпатської області.

Працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС Сухарева Т.С., Василечко А.В., Сливка І.Ю. та Тетеря Д.В. розповіли школярам про цікаву, складну та відповідальну роботу судових експертів, різновиди досліджень, що проводяться Експертною службою МВС, особливості дослідження різноманітних об’єктів, значення експертної роботи для розкриття злочинів. Учням було цікаво відвідати лабораторії трасологічних та дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень, а також лабораторії відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів. Особливе захоплення у дітей викликало те, що вони мали змогу зняти власні відбитки пальців за допомогою дактилоскопічного порошку.

Керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС щиро вітає учнів з продуктивним початком нового року і бажає, щоб він був наповнений позитивними подіями, усмішками та хорошими результатами!