Головне меню

Новини

Об’єкти судової експертизи спеціальних хімічних речовин – це речовини за допомогою яких можна надати яким-небудь об'єктам специфічні ознаки, по яких можливо буде згодом виділити їх із групи однорідних об'єктів. Спеціальні хімічні речовини використовуються для документування злочинних дій розкрадачів, хабарників, торговців наркотиками, інших злочинців та підтвердження фактів здійснення злочинів або причетності до них певних осіб.


Корисні посилання
 
 
 

Експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС встановили факт підробки ідентифікаційного позначення номера кузова автомобіля

07.04.2020

Експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС під час проведення досліджень транспортних засобів на виявлення фактів підробки, встановили, що на транспортному засобі марки "Audi" моделі "Q7" наявне ідентифікаційне номерне позначення кузова, яке нанесене кустарним способом.

Висновок експерта сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують, відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів, який виявив зміни на номерному позначенні кузова, а також зміг встановити ймовірний першопочатковий номер кузова автомобіля марки "Audi", став цінним доказом у кримінальному провадженні за фактом даного правопорушення.

Тому задля того, щоб уникнути подібних неприємностей, ми наполегливо рекомендуємо Вам звертатись до експертів Закарпатського НДЕКЦ МВС при перереєстрації транспортних засобів.