Головне меню

Новини

15.10.2020 Національною асоціацією дорожників України (НАДУ) організовано онлайн-конференцію на тему: «Публічні закупівлі у дорожній галузі. Що вдалося, до чого прагнемо», у якій взяли участь працівники сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Катерина Підгородецька та Василь Форос. 


Корисні посилання
 
 
 

Експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС встановили факт підробки ідентифікаційного позначення номера кузова автомобіля

07.04.2020

Експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС під час проведення досліджень транспортних засобів на виявлення фактів підробки, встановили, що на транспортному засобі марки "Audi" моделі "Q7" наявне ідентифікаційне номерне позначення кузова, яке нанесене кустарним способом.

Висновок експерта сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують, відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів, який виявив зміни на номерному позначенні кузова, а також зміг встановити ймовірний першопочатковий номер кузова автомобіля марки "Audi", став цінним доказом у кримінальному провадженні за фактом даного правопорушення.

Тому задля того, щоб уникнути подібних неприємностей, ми наполегливо рекомендуємо Вам звертатись до експертів Закарпатського НДЕКЦ МВС при перереєстрації транспортних засобів.