Головне меню

Новини

24.09.2020 судові експерти сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Євген Матьовка та Каріна Стахова взяли участь у роботі Всеукраїнського круглого столу на тему: «Оновлення методичних засад нормативної грошової оцінки земель», організованому Всеукраїнською ГО «Асоціація фахівців землеустрою», який проходив у режимі онлайн.


Корисні посилання
 
 
 

Експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС за напрямком трасологічних досліджень допомагають розкривати злочини

09.04.2020

Завдяки професіоналізму та відповідальному ставленню до роботи судових експертів сектору трасологічних досліджень Закарпатського НДЕКЦ МВС було розкрито крадіжку.

Так, за обставинами справи, невідома особа шляхом віджиму металопластикового вікна проникла до будинку, звідки викрала значну суму грошей. Під час огляду місця події неподалік від житлового будинку, в якому був скоєний злочин, на землі було виявлено слід від низу взуття, який вилучено на один гіпсовий зліпок. В ході подальшого досудового розслідування була встановлена особа, яка вчинила дане правопорушення. Підозрюваний добровільно віддав свої кросівки з підошвою, яка за виявленою експертом кількістю загальних та окремих ознак залишила досліджуваний слід.