Головне меню

Новини

Об’єкти судової експертизи спеціальних хімічних речовин – це речовини за допомогою яких можна надати яким-небудь об'єктам специфічні ознаки, по яких можливо буде згодом виділити їх із групи однорідних об'єктів. Спеціальні хімічні речовини використовуються для документування злочинних дій розкрадачів, хабарників, торговців наркотиками, інших злочинців та підтвердження фактів здійснення злочинів або причетності до них певних осіб.


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС у Міжнародній науково-практичній конференції «Екологічна безпека Карпатського Єврорегіону»

15.05.2020

14 травня 2020 року працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Екологічна безпека Карпатського Єврорегіону», яка проходила на базі хімічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у дистанційній формі 13-15.05.2020.

Працівники Центру Тетяна Сухарева, Андрій Василечко та Марина Ірикова представили доповідь на тему: «Reliability of identification of narcotic drugs and psychotropic substances in forensic examination» у секції «Aspects of Sustainable Development of the Carpathian Euroregion», в якій розповіли про особливості ідентифікації наркотичних засобів та психотропних речовин у криміналістичній експертизі, які практикуються в Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України.

Дана міжнародна конференція проходила за участі закордонних представників, серед яких провідні науковці в галузі екологічної безпеки, хімії, екології, медицини, мікробіології, фармації та інших природничих наук з Словаччини, Польщі, Сербії та Німеччини.

Приємно було побачити серед колег зацікавленість до даної тематики, а також отримати можливість у цей непростий час дистанційно поспілкуватися та відчути підтримку одне одного.