Головне меню

Новини

24.09.2020 судові експерти сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Євген Матьовка та Каріна Стахова взяли участь у роботі Всеукраїнського круглого столу на тему: «Оновлення методичних засад нормативної грошової оцінки земель», організованому Всеукраїнською ГО «Асоціація фахівців землеустрою», який проходив у режимі онлайн.


Корисні посилання
 
 
 

Це «ЩОСЬ»: їй всього 13, а в неї вийшла перша книга!

27.05.2020

Нещодавно у світ вийшла перша книга Анастасії Маргіти під назвою «Щось», 13-річної доньки працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС Василя Маргіти. У ній пригоди, фентезі і навіть кохання. У книзі розгортається захоплююча історія дівчинки Лізи та хлопчика Лео, які разом долають труднощі, потрапляючи в різні пригоди.

Ми не могли не поділитися цією подією, адже так важливо розповідати про таланти, особливо дитячі. Колектив Закарпатського НДЕКЦ МВС пишається своїми дітьми та щиро радіє їхнім успіхам і досягненням. Бажаємо тобі, Анастасіє, щасливого дитинства і юності, продовжувати розвивати свої здібності та впевнено іти до своїх мрій!