Головне меню

Новини

24.09.2020 судові експерти сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Євген Матьовка та Каріна Стахова взяли участь у роботі Всеукраїнського круглого столу на тему: «Оновлення методичних засад нормативної грошової оцінки земель», організованому Всеукраїнською ГО «Асоціація фахівців землеустрою», який проходив у режимі онлайн.


Корисні посилання
 
 
 

Вітаємо з річницею створення вибухотехнічної служби МВС України!

13.06.2020

Дорогі колеги, колектив Закарпатського НДЕКЦ МВС щиро вітає всіх вибухотехніків МВС України з 25 річницею створення вибухотехнічної служби МВС України!

Також хочемо привітати експертів-вибухотехніків Закарпатського НДЕКЦ МВС, які знають, що таке ризикувати життям задля спокою співвітчизників, та щодня мужньо та впевнено виконують свою нелегку роботу. Бажаємо всім Вам здоров’я і щастя у тротиловому еквіваленті! Мирного неба, мужності, наснаги та благополуччя у Ваших родинах! Бережіть себе! Ми цінуємо Вашу працю та глибоко поважаємо обрану Вами професію!