Головне меню

Новини

10 липня 2020 року працівники сектору кадрового забезпечення Закарпатського НДЕКЦ МВС Поремчук М.В. та Афанасьєв А.М. взяли участь у науково - практичному онлайн-вебінарі: «Перенесення відпусток у 2020 році».


Корисні посилання
 
 
 

Вітаємо з 20 річницею з дня утворення Експертної служби МВС!

20.06.2020

20 років з дня утворення Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України – це визначне свято для кожного працівника служби. Усі ми є великою родиною та робимо спільну справу. Кожен з нас щодня залишає частину себе задля того, щоб робити свою роботу якісно. Це не просто робота, це справа, присвячена добробуту суспільства, це внесок у боротьбу зі злочинністю, це труд задля справедливості в країні, це вкладені сили для розвитку держави, це любов, присвячена Україні.

Колектив Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України щиро вітає всіх колег з прекрасним ювілеєм – 20 річницею з дня утворення Експертної служби МВС. У цей непростий час ми бажаємо всім Вам бути сильними духом, вірними обраній справі та дружніми. Міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, благополуччя у сім’ях, щастя та добробуту. Бажаємо професійних успіхів, підкорення нових вершин та творчого натхнення! Нехай кожен з нас щодня йде на роботу із задоволенням, а додому повертається з радістю. Будьте справжніми професіоналами та з гідністю несіть честь бути частиною Експертної служби МВС. Бажаємо, щоб Ваші дослідження були об’єктивними та чесними, цікавими та потрібними. Нехай шлях до пошуку істини, без права на помилку, дається Вам легко та буде щедро винагороджений. Мирного неба над Україною, внутрішнього спокою та гармонії! Слава Україні! Героям слава!

Директор Закарпатського НДЕКЦ МВС Олександр Попельський