Головне меню

Новини

10 липня 2020 року працівники сектору кадрового забезпечення Закарпатського НДЕКЦ МВС Поремчук М.В. та Афанасьєв А.М. взяли участь у науково - практичному онлайн-вебінарі: «Перенесення відпусток у 2020 році».


Корисні посилання
 
 
 

Працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС взяли участь в онлайн-вебінарі "Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати та прозвітувати в електронній системі"

22.06.2020

Нещодавно провідний бухгалтер бухгалтерії Вікторія Кошута та провідний фахівець відділу забезпечення діяльності центру Тетяна Сухай взяли участь у вебінарі "Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати та прозвітувати в електронній системі", що організований Цифровим видавництвом MCFR.

Працівники Закаврпатського НДЕКЦ МВС ознайомилися з вимогами, які встановлює Закон України «Про публічні закупівлі» щодо порядку використання електронної системи під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг на суму до 50 тисяч гривень. На вебінарі також розглянуто проблемні питання, що пов’язані з оприлюдненням звітів по договорам, укладеним без використання електронної системи закупівель та змінами у нормативних документах, які регламентують діяльність у сфері електронних закупівель.

Учасники після закінчення вебінару отримали відповідні сертифікати.