Головне меню

Новини

10 липня 2020 року працівники сектору кадрового забезпечення Закарпатського НДЕКЦ МВС Поремчук М.В. та Афанасьєв А.М. взяли участь у науково - практичному онлайн-вебінарі: «Перенесення відпусток у 2020 році».


Корисні посилання
 
 
 

Участь в міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми досудового розслідування та судового розгляду злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості дітей, шляхи їx вирішення»

22.06.2020

19 червня 2020 року судовий експерт сектору досліджень в сфері інформаційних технологій Закарпатського НДЕКЦ МВС Валентина Гільтайчук взяла участь в міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми досудового розслідування та судового розгляду злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості дітей, шляхи їx вирішення», проведеній Національною академією внутрішніх справ у межах реалізацій міжнародних зобов'язань, ратифікованих Україною, співорганізаторами якої виступили МВС України, українсько-канадський Проєкт підтримки судової реформи (SJRP) та КМЄС в Українi, що проходила в режимі онлайн.

На даній конференції Гільтайчук В.М. представила тезову доповідь на тему: «Принципи найменшої психотравматизації дитини під час проведення за її участю слідчих дій». Доповідь ввійшла до збірника за матеріалами конференції.

Метою заходу стало фахове обговорення проблем законодавчого та відомчого (міжвідомчого) нормативно-правового забезпечення захисту дітей від сексуального насильства, організації досудового розслідування та судового розгляду справ щодо злочинів проти статевої свободи i статевої недоторканості дітей, а також удосконалення форм i методів підготовки та підвищення кваліфікації кадрів відповідної спеціалізації. Особливо інформативним виявилось обговорення питань щодо залучення судових експертів-психологів у процес розслідування злочинів проти статевої недоторканості дітей, а також призначення судових експертиз щодо потерпілої дитини в кримінальних провадженнях проти статевої свободи та статевої недоторканості.