Головне меню

Новини

10 липня 2020 року працівники сектору кадрового забезпечення Закарпатського НДЕКЦ МВС Поремчук М.В. та Афанасьєв А.М. взяли участь у науково - практичному онлайн-вебінарі: «Перенесення відпусток у 2020 році».


Корисні посилання
 
 
 

Працівники сектору трасологічних досліджень взяли участь у вебінарі «Collecting Footwear and Tire Impressions in Snow»

26.06.2020

Сьогодні, 26 червня, працівники сектору трасологічних досліджень Закарпатського НДЕКЦ МВС взяли участь у міжнародному вебінарі, організованому Justice Center - University of Alaska Anchorage при підтримці National Institute of Justice, на тему: «Collecting Footwear and Tire Impressions in Snow».

На вебінарі були розглянуті різноманітні питання, які стосуються виявлення, фіксації та вилучення об’ємних слідів низу взуття та протекторів шин у снігу. Зокрема, доповідач розповів про різноманітні варіанти фарбування сліду з метою покращення його контрастності, а також були обговорені способи освітлення сліду задля кращої видимості елементів підошви при фотографуванні. Крім цього, було розглянуто різноманітні способи вилучення об’ємних слідів, у тому числі в умовах низьких температур. Після вебінару працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС Філатова-Степанова В.І. та Сливка І.Ю.отримали сертифікати про участь.