Головне меню

Новини

Сьогодні, 23 квітня 2019 року, на території Ужгородського міського центру зайнятості відбувся щорічний Ярмарок вакансій під гаслом «Ярмарок кар’єри! Нові можливості для змін». Понад 47 підприємств презентували 500 вакансій, серед яких був і Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. Наші експерти Сухай А.М., Сливка І. Ю., Гончар Н.М. та провідний фахівець відділу кадрового забезпечення Афанасьєв А. М. продемонстрували тонкощі фахової майстерності судових  експертів, а також розказували про важливість такої професії. Учасники заходу проявляли жваву зацікавленість посадою експерта, серед яких були учні середніх загальноосвітніх шкіл.


Корисні посилання
 
 
 

АВТОМАТИЗОВАНА ІНФОРМАЦІЙНО ПОШУКОВА СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ АВТО¬МОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ

06.08.2014

Міжнародна поліцейська енциклопедія: У 10т. / Відп. редактори: В.В. Коваленко, Є.М. Моісеєв, В.Я. Тацій, Ю.С. Шемшученко. - К.: Атіка, 2010. - Т. VI. Оперативно-розшукова діяльність поліції (міліції). - 1128с.

(інтегрований національний банк даних) АІПС ДАІ - система, яка ґрунтується на базі широкого впровадження в діяльність Державтоінспекції сучасних засобів електронно-обчислювальної техніки, інформаційно-обчислювальних мереж, авто­матизованих систем управління дорожнім рухом та автоматизованих інформаційно-пошукових систем. АІПС ДАІ створена для комплексного розв'язання проблеми в галузі забезпечення безпеки дорожнього руху, а також надання першочергової допомоги підрозділам карного розшуку, ін. опер, службам у роз­критті злочинів, пов'язаних з крадіжками автомото-транспорту, протиправному його використав також запобігання таким злочинам. АІПС ДАІ складається з автоматизованих  підсистем:

«Автомобіль» - автоматизований облік та опрацювання інформації про зареєстровані транспортні засоби;

«Угон» - автоматизований облік та опрацювання інформації про викрадені транспортні засоби;

«Номерний знак» - автоматизований облік та опрацю­вання даних про викрадені та втрачені державні номерні знаки;

«Документ» - автоматизований облік та опрацюван­ня даних про викрадені та втрачені реєстраційні та водійські док-ти;

«Пересувний об'єкт» - видача відомостей у реально­му часі про транспортні засоби та їхніх власників на пересувний об'єкт із центр, сервера баз даних;

«Водій» - автоматизований облік та опрацювання інформації про видані водійські док-ти;

«Екзаменаційний клас» - автоматизований облік та опрацювання інформації про підготовку водійських кадрів та перевірка їх знань з Правил дорожнього руху;

«ДТП» - автоматизований облік, опрацювання та видача статистичної інформації про вчинені дорож­ньо-транспортні пригоди;

«Порушення ПДР» («Адмінпрактика») - автоматизо­ваний облік та опрацювання інформації про пору­шення Правил дорожнього руху водіями, заходи адміністративного впливу на них;

«Дорога» - автоматизований облік інформації про стан доріг та їх обладнання;

«Чергова частина» - автоматизований облік та опра­цювання опер, інформації, що надходить до чергових частин ДАІ;

«Спецвантаж» - автоматизований облік маршрутів перевезення небезпечних, великовагових та велико­габаритних вантажів;

«Угон - СНД - Інтерпол» - автоматизована система обліку викрадених та угнаних у країнах СНД та дале­кого зарубіжжя транспортних засобів.

АІПС ДАІ активно використовується в боротьбі зі зло­чинністю. Для цього до неї мають безпосередній доступ усі підрозділи Державтоінспекції, опер, підроз­діли ОВС (карного розшуку, кримігального пошуку, оперативно-технічних заходів тощо), Робочого апарату Укрбюро Інтерполу, Державної податкової адміністрації України, Державної митної служби України, Служби безпеки України тощо.

Ольховенко С.І. - Начальник НДЕКЦ при УМВС України в Закарпатській області