На базі Закарпатського НДЕКЦ МВС відбулися навчання з надання першої домедичної допомоги для працівників Центру. Тренінг провів лікар невідкладних станів та інструктор КНП «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради Юрій ГАРАПКО.






