Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 

27.02.2024р.

09.02.2024 у приміщенні Головного управління Національної поліції в Закарпатській області відбулася спільна нарада за участі співробітників Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та співробітників Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Головна мета наради – розгляд проблемних питань щодо проведення оглядів місць події за фактами ТТУ, розбоїв, самогубств, грабежів, ДТП, вбивств та вилучення слідової інформації, правильність оформлення речових доказів та подальше направлення їх на експертне дослідження.

12.02.2024р.

Колективом Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України  на чолі з провідним інженером з комп’ютерних  систем Володимиром Пучініним прийнято рішення долучитися до проекту "Народний дрон".

08.02.2024р.

Напередодні Різдва Христового, 22 грудня 2023 року, у Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України було організовано різдвяно-новорічне свято для працівників центру та їх діточок. До свята дітки готувалися заздалегідь, намалювавши чудові малюнки, приурочені до свята Миколая. Як помічник святителя Миколая до центру завітав Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, сердечно привітав присутніх з прийдешніми святами, побажав усім успіхів, миру та вручив діточками різдвяні подарунки. В свою чергу дітки порадували всіх чудовими віршами та колядками.

28.12.2023р.

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС що проводять судову портретну та фототехнічну експертизу на тему «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення», який проходив у с. Шаян Закарпатської області.

20.11.2023р.

10-13 листопада 2023 року судовий експерт  сектору мистецтвознавчих, психологічних досліджень та об’єктів інтелектуальної власності відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Закарпатського НДЕКЦ МВС, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології УжНУ Михайлишин Уляна Богданівна в форматі онлайн взяла участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції: «Актуальні проблеми освіти і науки» (CIES-2023), присвяченій Міжнародному дню науки (м. Відень, Австрія – Харків, Україна). У конференції взяли участь науковці з цілого світу.

17.11.2023р.

18-19 жовтня 2023 року в м.Ужгород на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України  пройшов всеукраїнський науково-практичний семінар на тему «Актуальні питання судової інженерно-транспортної експертизи».

 

20.10.2023р.
Сьогодні, 5 жовтня 2023 року, відбулася зустріч керівника  Закарпатського НДЕКЦ  МВС Олександра Мишаковського  з командиром підрозділу сил спеціальних операцій (ССО) "Карпатська Січ" Тарасом Деяком (Карпатська Січ. Carpathian Sich). Під час зустрічі Тарас Деяк розповів про діяльність підрозділу на передовій і в тилу, про виклики та потреби, які виникають в ході виконання бійцями «Карпатської Січі» бойових завдань.  В свою чергу директор Закарпатського НДЕКЦ Олександр Мишаковський подякував командиру за мужність і відвагу та запропонував  подальшу співпрацю та підтримку. 
На завершення зустрічі Тарасу Деяку було передано кошти, які працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС за власної ініціативи вирішили задонатити на потреби аеророзвідки підрозділу «Карпатська Січ». Фотоальбом.
05.10.2023р.

День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. Цей день є офіційним державним святом України. Щорічно він відзначається 1 жовтня (раніше – 14 жовтня) разом із Днем українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці. Свято було засновано президентським указом у 2014 році, а в липні 2021 року рішенням Верховної ради цю подію було перейменовано саме на День захисників і захисниць України.

1 жовтня ми вітаємо тих героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє. Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу! Ви робите справжній подвиг тому, що ваші серця хоробрі, а душі незламні. Дякуємо за вашу сміливість, бажаємо міцних сил та мужності. Слава Україні!

29.09.2023р.

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.

12.09.2023р.