Головне меню

Новини

Сьогодні у Закарпатському НДЕКЦ МВС був проведений день, присвячений наведенню ладу на прилеглих територіях Центру, прибиранню приміщень адмінбудівель та проведенняю інших господарських робіт. 


Корисні посилання
 
 
 

Новини

Сьогодні у Закарпатському НДЕКЦ МВС був проведений день, присвячений наведенню ладу на прилеглих територіях Центру, прибиранню приміщень адмінбудівель та проведенняю інших господарських робіт. 

11.06.2021р.

31 травня працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС провели заняття з працівниками слідчого підрозділу та дізнання відділення поліції № 1 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області.

03.06.2021р.

Нещодавно в рамках співпраці між Закарпатським НДЕКЦ МВС та ДВНЗ «Ужгородський національний університет» було проведено ознайомчу екскурсію для студентів першого курсу юридичного факультету спеціальності «Правоохоронна діяльність». 

02.06.2021р.

Сьогодні в рамках міжнародного святкування Дня захисту дітей колектив Закарпатського НДЕКЦ МВС хоче побажати всім дітям щасливого дитинства, міцного здоров'я, прихильної долі та успіхів у всіх починаннях. Не залишайтеся байдужими до проблем дітей та захисту їх прав, адже за ними майбутнє!

01.06.2021р.

28 травня заступник директора  - завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Закарпатського НДЕКЦ МВС, к. ю. н. Дмитро Щербанюк взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Кримінальне судочинство: сучасний стан та перспективи розвитку", присвяченій Дню науки та 100-річчю Національної академії внутрішніх справ, що проходила у режимі відеоконференції з використанням платформи ZOOM.

31.05.2021р.

Сьогодні, в останню неділю травня, традиційно своє професійне свято відзначають хіміки.

30.05.2021р.

27 травня до Закарпатського НДЕКЦ МВС з робочим візитом завітав начальник Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Ярослав Колесник.

28.05.2021р.
Нехай українська вишиванка пронесе крізь віки у своїх яскравих орнаментах гідність та свободу українського народу, віру у світле майбутнє України та кожного її громадянина, найкращі українські традиції та мудрість поколінь!
20.05.2021р.

Сьогодні ми вшановуємо подвиг українського народу, його вагомий внесок у перемогу в Другій світовій війні, вклоняємося усім борцям проти нацизму, пам’ятаємо про загиблих...

08.05.2021р.

Колектив та керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС щиро вітає колег з нагоди 23 річниці утворення Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України! Нехай Ваша нелегка праця у пошуках істини, без права на помилку, завжди буде високо та щедро оцінена! Бажаємо розвивати нові напрями досліджень, йти в ногу з часом та своїм прикладом показувати професіоналізм у всіх сферах діяльності!

06.05.2021р.