Головне меню

Новини

На базі Закарпатського НДЕКЦ МВС відбулися навчання з надання першої домедичної допомоги для працівників Центру. Тренінг провів лікар невідкладних станів та інструктор КНП «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради Юрій ГАРАПКО.


Корисні посилання
 
 
 

40-річниця Чорнобильської катастрофи

26.04.2026

Ця трагедія стала випробуванням для тисяч людей — тих, хто першими став на захист життя, ліквідовував наслідки аварії, втрачав дім і звичний світ.

Сьогодні ми знову живемо в реальності, де за життя і майбутнє платять найвищу ціну. Як і тоді, люди проявляють мужність і самопожертву, віддаючи свої життя заради інших.
Ми вшановуємо пам’ять загиблих, дякуємо ліквідаторам Чорнобиля та схиляємо голови перед тими, хто сьогодні боронить Україну.
Чорнобиль — це не лише про минуле. Це про відповідальність і силу духу, які не мають часу. Пам’ятаємо і дякуємо за захист!