Новини
На базі Закарпатського НДЕКЦ МВС відбулися навчання з надання першої домедичної допомоги для працівників Центру. Тренінг провів лікар невідкладних станів та інструктор КНП «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради Юрій ГАРАПКО.
|
40-річниця Чорнобильської катастрофи
|
26.04.2026
Ця трагедія стала випробуванням для тисяч людей — тих, хто першими став на захист життя, ліквідовував наслідки аварії, втрачав дім і звичний світ.
Сьогодні ми знову живемо в реальності, де за життя і майбутнє платять найвищу ціну. Як і тоді, люди проявляють мужність і самопожертву, віддаючи свої життя заради інших.
Ми вшановуємо пам’ять загиблих, дякуємо ліквідаторам Чорнобиля та схиляємо голови перед тими, хто сьогодні боронить Україну.
Чорнобиль — це не лише про минуле. Це про відповідальність і силу духу, які не мають часу. Пам’ятаємо і дякуємо за захист!
|
|