Головне меню
 
Корисні посилання
 
 
 

ВАКАНCІЯ

11.02.2015

Вакантні посади в НДЕКЦ при УМВС України в Закарпатській області станом на 11.02.2015

1. Начальник 1-го сектору відділу техніко-криміналістичного забезпечення органів внутрішніх справ НДЕКЦ (з обслуговування міста Ужгород).

2. Експерт відділу техніко-криміналістичного забезпечення органів внутрішніх справ НДЕКЦ (з обслуговування міста Хуст та Хустського району).

3. Експерт 2-го сектору відділу техніко-криміналістичного забезпечення органів внутрішніх справ НДЕКЦ (з обслуговування міста Мукачева та Мукачівського району).

4. Заступник начальника відділу криміналістичної експертизи НДЕКЦ.

5. Начальник сектору комп’ютерно-технічної експертизи відділу криміналістичної експертизи НДЕКЦ.

6. Начальник сектору дактилоскопічної експертизи відділу криміналістичної експертизи НДЕКЦ.

7. Експерт сектору дактилоскопічної експертизи відділу криміналістичної експертизи НДЕКЦ.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад:

Особи, які досягли 18-річного віку (крім випадків, встановлених законодавством), здатні за особистими якостями, освітою і станом здоров'я виконувати покладені на них обов'язки. Під час прийняття на службу може бути встановлено іспитовий строк тривалістю до одного року. Особливості проходження служби в період іспитового строку визначаються МВС. Освіта повна вища, за спеціальністю «Судова експертиза», «Правознавство» або за напрямком службової діяльності освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», «магістр». Для кандидатів на керівні посади необхідний досвід роботи в ОВС на відповідних посадах.

Стосовно осіб, які приймаються на службу в органи внутрішніх справ, проводиться спеціальна перевірка.