Головне меню

Новини

З 16 до 19 листопада 2021 року, на базі готелю "Надія" в м. Івано-Франківськ, з метою обміну практичним досвідом проходив науково-практичний семінар на тему «Застосування методик, сучасного обладнання та програмного забезпечення під час проведення судової інженерно- транспортної експертизи»,організований ДНДЕКЦ МВС.


Корисні посилання
 
 
 

Слідчі, експерти-криміналісти та судово-медичні експерти вирішували актуальні питанння процесуальної взаємодії.

08.05.2015

З метою вирішення проблемних питань процесуальної взаємодії між співробітниками слідчих та експертних підрозділів Ужгородського МВ, Ужгородського та Перечинського РВ, слідчого управління, Науково - дослідного експертно - криміналістичного центру при УМВС України в Закарпатській області, а також судово-медичними експертами Закарпатського обласного бюро судово-медичної експертизи МОЗ 08.05.2015 року було проведено робочу зустріч. В ході виступів керівників підрозділів за напрямками висвітлювалися проблемні питання виявлення, фіксації та вилучення речових доказів їх зберігання, послідовність призначення різних видів експертиз за одним об’єктом дослідження. З даних питань учасники знаходили спільні процесуально вірні рішення.

В ході зустрічі проведені відпрацювання навичок дій молодих фахівців під час проведення оглядів місць події. Були змодельовані ситуації документування огляду місця події за фактами – скоєння вбивства, розбійного нападу та дорожньо-транспортної пригоди із потерпілим. Наголошено на типових помилках, яких допускаються співробітники експертних та слідчих підрозділів під час документування події, виявлення, фіксації та вилучення речових доказів. Проведено обговорення запитань співробітників з приводу правильності дій спеціаліста-криміналіста та слідчого під час огляду місця події при виникненні конкретних проблемних ситуацій.

НДЕКЦ при УМВС України в Закарпатській області