Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

ЗАКАРПАТСЬКА МІЛІЦІЯ ВЛАШТУВАЛА СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ (ФОТО)

30.07.2015

Сьогодні в гості до дітей-переселенців із зони АТО і тих, чиї батьки воюють за Україну, завітав керівник закарпатської міліції полковник Сергій Князєв.

В Ужгороді на вул.Верховинській розташований відомий дитячий центр «Неємія». Сьогодні тут відпочивають 130 дітей, з яких півсотні – вихідці з охоплених війною Донеччини та Луганщини.

Аби розважити дітлахів, до них у гості завітали з цілою культурною програмою, оркестром УМВС й подарунками міліціонери.

- Подібні свята ми влаштовуємо з метою, аби стерти відмінності між сходом і заходом України, - звернувся до діток начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Князєв. - Ми всі – одна велика українська родина. Я щиро вам бажаю чимскоріше повернутись додому, а ми зробимо все для того, аби у ваших рідних містах і селах на сході запанував мир.

Як відомо, полковник Князєв прибув на Закарпаття із Маріуполя, тож звернувся до дітей із Донецька, Макіївки, Горлівки, як до своїх земляків. Ці хлопчики й дівчатка надивились чимало жахіть на війні, яка точиться у них вдома. Тож наше спільне завдання – аби вони чимскоріше про це забули й залікували психологічні рани.

Перед юними глядачами спершу виступили експерти НДЕКЦ при УМВС, які продемонстрували їм зразки зброї та вибухівки, а також застерегли, аби діти не брали в руки підозрілі предмети, в яких може бути вибухівка.

Цілу хвилю дитячих оплесків викликали показові виступи бійців міліцейського спецпідрозділу, із стріляниною та прийомами рукопашного бою.

Далі хлопці й дівчатка мали змогу посидіти в справжніх міліцейських авто і навіть посигналити…

Потім були подарунки від шефів-міліціонерів, які дітям роздали працівники кримінальної міліції у справах дітей.

У свою чергу дітки намалювали кілька десятків малюнків про Україну та міліцію. Їх передадуть нашим міліціонерам, які несуть службу в м.Артемівськна Донеччині.

На завершення свята директор МГО «Неємія» Тетяна Мачабелі подякувала гостям-міліціонерам за цікаву культурну програму й подарунки та запросила знову в гості.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області