Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

ШКОЛА ЮНИХ ПОМІЧНИКІВ ПОЛІЦІЇ ЗАКАРПАТТЯ СТАРТУВАЛА В УЖГОРОДІ (ФОТО)

19.02.2016

«В актовій залі школи яблуку ніде впасти», - зізнається одна з викладачів ужгородського ліцею «Лідер». Саме там зібралося близько сотні учнів 5-6 класів, щоб поспілкуватися з поліцейськими.

Тем для розмови було чимало. Та першим і найважливішим приємним повідомленням для юних вихованців ліцею стала презентація новітнього проекту «Школа юного помічника поліцейського».Василь Мадяр – начальник сектору управління превентивної діяльності, розповів дітлахам, що за їхнім бажанням вони можуть стати учнями ще однієї, новоствореної школи. Будучи юними помічниками поліцейських, вони зможуть навчатися основ правопорядку, формуватися як свідомі громадяни,патріоти своєї держави, цікаві і освічені особистості.«Та окрім уроків правових навичок, - зазначив Василь Мадяр, - учні школи матимуть цікаве і різноманітне дозвілля: екскурсії, ігри, змагання, походитощо.

Юні помічники поліцейських зможуть долучитися до роботи багатьох спеціалістів: кінологів, експертів-криміналістів, патрульних…»

Із деякими з таких фахівців діти мали змогу поспілкуватися безпосередньо.

Сподобалася школярам і розмова з підполковником поліції Андрієм Куртою.Діти пильно слухали порад поліцейського про поводження з підозрілимипредметами, відповідали на питання, що стосувалися правової обізнаності.

Про безпеку дорожнього руху та поводження в транспорті розмову зшколярами вела старший інспектор Лідія Мацецька. Бесіда з дітлахамивийшла на славу: вони впевнено давали правильні відповіді про те, зіскількох років можна сідати за кермо, як поводитися на дорозі внепередбачуваних та екстремальних ситуаціях.

Та найбільше хвилювань і захоплення викликала розмова з експертами-криміналістами. У залі не виявилося жодного байдужого учня, котрий не хотівби проявити власні відбитки пальців, роздивитися всі інструменти, порошки та інші засоби, з якими працюють експерти.

Година спілкування з поліцейськими для дітей пройшла, як мить. А додаваливеселого настрою виступи оркестру. Діти насолоджувалися звучанняммузичних композицій із мультфільмів «Алладін», «Ну, постривай!», «Simplythe best» (із репертуару Тіни Тьорнер) та ін.

І, звичайно ж, «десертом» для дітлахів було фотографування зполіцейськими, «присолоджене» усмішками та бадьорим настроєм відзустрічі.

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області