Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Студенти юридичного факультету ознайомились з роботою Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

15.12.2016

Студенти юридичного факультету ознайомились з роботою Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

Минулого тижня студенти 4 курсу юридичного факультету Ужгородського національного університету відвідали Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. Студенти, разом із викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін та міжнародного кримінального права Василем Копчею, мали зможу ближче та детальніше ознайомитись зі специфікою роботи експертно-криміналістичного центру та працівників цієї сфери.

Студенти розповідають, що цікаво було дізнатись про особливості огляду місця події з метою виявлення слідів злочину. Також майбутнім юристам продемонстрували «суб’єктивні портрети», що складаються на підставі описів свідків або потерпілих із метою встановлення особи злочинця. Окрім цього, співробітники НДЕКЦ розповіли студентам про основні положення судової балістики та продемонстрували декілька екземплярів вогнепальної та холодної зброї.

Для наочної демонстрації порядку дослідження мікрооб’єктів студенти-юристи також відвідали одну із лабораторій центру. Варто зазначити, що на базі НДЕКЦ проводиться низка спеціальних та криміналістичних досліджень та експертиз, а саме: наркотичних та психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів; дактилоскопічна, трасологічна, балістична експертиза; експертиза холодної зброї; технічна експертиза документів, почеркознавча; експертиза з ототожнення особи за рисами зовнішності; експертиза спиртовмісних рідин, а також товарознавча та будівельно-технічна експертизи.

Працівники експертно-криміналістичного центру зазначають, що охоче приймають до своїх лав кмітливих і досвідчених спеціалістів, тож це не абияк стимулюватиме студентів до більш глибшого вивчення предмету «Криміналістика».