Головне меню

Новини

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС що проводять судову портретну та фототехнічну експертизу на тему «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення», який проходив у с. Шаян Закарпатської області.


Корисні посилання
 
 
 

ДО ВІДОМА АБІТУРІЄНТІВ 2017 РОКУ

27.04.2017

Національною академією внутрішніх справ (м.Київ), яка здійснює підготовку фахівців для Експертної служби МВС України, проводиться набір на навчання за денною формою (державне замовлення) за спеціальністю «Право» (081) (спеціалізація «Судова експертиза») ступінь бакалавра/магістра.

Приймаються на навчання:

1. Для здобуття ступеня вищої освіти бакалавра за спеціальністю «Право» (081) (спеціалізація «Судова експертиза») з терміном навчання 4 роки та можливістю у подальшому навчатися в магістратурі на денній формі з терміном навчання 1 рік 6 місяців:

- цивільні особи на основі повної загальної середньої освіти, із сертифікатами ЗНО історія України, українська мова та література, на вибір іноземна мова або математика.

2. Для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю «Право» (081) (спеціалізація «Судова експертиза») з терміном навчання 1 рік 6 місяців:

- особи, які мають профільну вищу освіту не нижче ступеня бакалавра.

Відповідно до вимог правил прийому у 2017 році 20 червня 2017 року завершується прийом скорочених особових справ кандидатів на навчання, які оформляються кадровим підрозділом Закарпатського НДЕКЦ МВС України.

До особової справи долучається:

заява кандидата про направлення на навчання;

характеристика, з рекомендацією про направлення на навчання;

медична довідка (лікарський консультаційний висновок форма № 086/о);

копія документа державного зразка про здобутий ступінь (освітній, освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ і додаток до нього;

копія документа, що підтверджує право на пільги при зарахуванні;

копія трудової книжки;

копія приписного посвідчення або військового квитка;

шість фотокарток (без головного убору, на матовому папері, розміром 3-4 см, без куточка).

За додатковою інформацією та для подачі документів звертатись до сектору кадрового забезпечення Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України за адресою: 88008, м. Ужгород, вул.Грибоєдова, 2, каб.18, тел.: (0312) 64-32-38, 0501409113

Закарпатський НДЕКЦ МВС України