Головне меню

Новини

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС що проводять судову портретну та фототехнічну експертизу на тему «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення», який проходив у с. Шаян Закарпатської області.


Корисні посилання
 
 
 

Для ужгородських діток була організована цікава та пізнавальна екскурсія

10.05.2018

В Ужгороді, працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС України прийняли участь у організації натуралістичної екскурсії для дітей, разом з працівниками ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

10 травня, в Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в місті Ужгород завітали на екскурсію півтора десятка дітей молодшого шкільного віку разом із дорослими. Ці хлопчики й дівчатка з Ужгорода є спортсменами, які займаються в секції айкідо. Разом із ними був їхній тренер – президент обласної федерації айкідо «Сінаджо» Юрій Кедик.

Перед юними учасниками екскурсії виступили експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС України Денис Тетеря й Наталія Гончар, які продемонстрували дітям роботу експертів зі зняття відбитків пальців рук уявного злочинця. З неабияким захопленням хлопчики та дівчатка випробували себе в ролі експертів, працюючи з відповідною спецтехнікою.

Після виступу, працівники центру учнівської молоді, провели для гостей цікаву екскурсію, показавши їм екзотичних тварин, яких вони утримують.

А на завершення екскурсії було фото на пам’ять.