Головне меню

Новини

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС що проводять судову портретну та фототехнічну експертизу на тему «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення», який проходив у с. Шаян Закарпатської області.


Корисні посилання
 
 
 

Дослідження транспортних засобів у Закарпатській області

30.05.2018

Працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС України забезпечують діяльність ТСЦ Закарпатської області при здійсненні операцій державної реєстрації транспортних засобів з метою визначення їх справжності (виявлення фактів знищення, підробки або зміни номерів вузлів та агрегатів ТЗ, підроблення реєстраційних документів, що його супроводжують).

Та тільки цим їхня робота не обмежується. За необхідності працівники криміналістичного дослідження транспортних засобів та документів, що їх супроводжують Закарпатського НДЕКЦ МВС України залучаються для огляду транспортних засобів, що перетинають державний кордон України, щодо яких у працівників митних органів або працівників прикордонної служби виникає підозра стосовно достовірності номерних позначень автомобіля. В ході здійснення митного контролю, одного з транспортних засобів, що перетинав кордон, виникли підозри щодо внесення змін в номерне позначення кузова транспортного засобу. Під час проведення митного огляду транспортного засобу, за участю судового експерта, встановлено, що в ідентифікаційне номерне позначення даного автомобіля проводилось втручання кустарним способом.

Для з’ясування першопочаткового ідентифікаційного номерного позначення була призначена судова експертиза. В результаті експертизи встановлено, що ідентифікаційне номерне позначення нанесено на пластину, яка за допомогою шпаклівки та клейкої речовини була прикріплена до рами досліджуваного автомобіля. Також було встановлене ймовірне першопочаткове ідентифікаційне номерне позначення.

Слід відмітити, що з початку року працівниками Закарпатського НДЕКЦ МВС України, при проведенні експертних досліджень транспортних засобів та документів, що їх супроводжують, було встановлено 19 фактів зміни ідентифікаційних номерів.