Головне меню

Новини

На базі Закарпатського НДЕКЦ МВС відбулися навчання з надання першої домедичної допомоги для працівників Центру. Тренінг провів лікар невідкладних станів та інструктор КНП «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради Юрій ГАРАПКО.


Корисні посилання
 
 
 

Ми підкорили Говерлу!

24.08.2018

На День Незалежності України працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС України, разом з працівниками ДНДЕКЦ МВС та інших НДЕКЦ, підкорили найвищу гору країни — Говерлу!