Головне меню

Новини

10 березня 2023 року працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС провели заняття на тему "Удосконалення навичок виявлення заборонених предметів та виявлення ознак їх належності до холодної зброї" для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області


Корисні посилання
 
 
 

Заняття на тему: «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів»

31.10.2018

З метою запобігання виникнення травматизму в студентському середовищі і побуті, зі студентами музичного коледжу проведено виховний захід на тему «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів».

Заняття проводили учасники бойових дій, судовий експерт відділу вибухотехнічних досліджень Закарпатського науково-дослідного експертного криміналістичного центру МВС України Дубровський Р.Б. та експерт вибухотехнік Комарницький С.Б. Гості розповіли студентам як терористи маскують вибухівку під іграшки, цукерки та інші побутові предмети.

Студенти з неприхованою цікавістю слухали про те, як фахівці знешкоджують вибухонебезпечні предмети та ознайомилися з сучасними зразками вибухівки. Окрім того, Роман Богданович навчив студентів, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, і застеріг студентів, що в жодному разі не варто знешкоджувати вибухові пристрої самотужки.

Без сумніву, такі заходи вчать молоде покоління відповідальніше ставитися до власної безпеки у повсякденному житті. Для досягнення цієї мети Роман Богданович та Сергій Богданович отримали запрошення до подальшої співпраці в організації та проведенні подібних заходів у коледжі.