Головне меню

Новини

З 16 до 19 листопада 2021 року, на базі готелю "Надія" в м. Івано-Франківськ, з метою обміну практичним досвідом проходив науково-практичний семінар на тему «Застосування методик, сучасного обладнання та програмного забезпечення під час проведення судової інженерно- транспортної експертизи»,організований ДНДЕКЦ МВС.


Корисні посилання
 
 
 

Заняття на тему: «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів»

31.10.2018

З метою запобігання виникнення травматизму в студентському середовищі і побуті, зі студентами музичного коледжу проведено виховний захід на тему «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів».

Заняття проводили учасники бойових дій, судовий експерт відділу вибухотехнічних досліджень Закарпатського науково-дослідного експертного криміналістичного центру МВС України Дубровський Р.Б. та експерт вибухотехнік Комарницький С.Б. Гості розповіли студентам як терористи маскують вибухівку під іграшки, цукерки та інші побутові предмети.

Студенти з неприхованою цікавістю слухали про те, як фахівці знешкоджують вибухонебезпечні предмети та ознайомилися з сучасними зразками вибухівки. Окрім того, Роман Богданович навчив студентів, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, і застеріг студентів, що в жодному разі не варто знешкоджувати вибухові пристрої самотужки.

Без сумніву, такі заходи вчать молоде покоління відповідальніше ставитися до власної безпеки у повсякденному житті. Для досягнення цієї мети Роман Богданович та Сергій Богданович отримали запрошення до подальшої співпраці в організації та проведенні подібних заходів у коледжі.