Головне меню

Новини

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС що проводять судову портретну та фототехнічну експертизу на тему «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення», який проходив у с. Шаян Закарпатської області.


Корисні посилання
 
 
 

До уваги власників авто!

14.01.2019

Шановні громадяни! Інформуємо, що з моменту внесення змін до законодавства про спрощене розмитнення транспортних засобів, працівниками сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України було виявлено вже 2 факти підробки ідентифікаційних номерних позначень кузова.

Цими днями експерти нашого Центру провели дослідження автомобілів VOLKSWAGEN PASSAT та VOLKSWAGEN GOLF, які проходили реєстрацію в територіальних сервісних центрах Закарпатської області. При проведенні оглядів експертами було встановлено, що ідентифікаційні номерні позначення кузовів автомобілів містять ознаки підробки. По даним фактам, були викликані слідчо-оперативні групи. Наразі проходять слідчі дії. В загальному, на протязі 2018 року, працівниками Центру проведено 16 503 експертних досліджень транспортних засобів та документів, що їх супроводжують, за результатами, яких установлено 40 фактів зміни ідентифікаційних номерів. Експерти наголошують, що проводити експертне дослідження перед придбанням автомобіля необхідно обов'язково, щоб запобігти себе від небезпечних покупок.